Ανακαίνιση παλαιάς παιδικής χαράς με νέες ξύλινες κατασκευές και δάπεδο EPDM. Περιλαμβάνει ξύλινο σύνθετο όργανο παίδων - νηπίων με 2 τσουλήθρες, αναρρίχηση και γέφυρα 2 επιπέδων, διθέσια ξύλινη κούνια νηπίων, διθέσια ξύλινη κούνια παίδων, ξύλινη κούνια φωλιά, ξύλινη τραμπάλα 2 θέσεων, ελαστικό δάπεδο ασφαλείας 4εκ. και5 εκ., τραμπάλα 1 θέσης ελατηρίου "δράκος", τραμπάλα 4 θέσεων "χαμόγελο" .
![](https://paidikixara.gr/image/catalog/ERGA/dafni_dimou_kalavritwn.jpg)
![](https://paidikixara.gr/image/catalog/ERGA/tsoulithra_me_anarixisi.jpg)
![](https://paidikixara.gr/image/catalog/KOYNIES/kounia_me_metalliko_orizontio.jpg)
Πιστοποιημένος εξοπλισμός παιδικής χαράς κατά ΕΝ 1176 - Πιστοποιημένο ελαστικό δάπεδο ασφαλείας κατά ΕΝ 1177
Η εταιρία μας έχει σε εφαρμογή σύστημα διαχείρισης ποιότητας σύμφωνα με τις απαιτήσεις του διεθνούς προτύπου ΕΝ ISO 9001: 2015 ενώ παράλληλα εφαρμόζει και σύστημα Περιβαλλοντικής Διαχείρισης σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ΕΝ ISO 14001-2015